Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Зміни до порядку оформлення паспорту громадянина України у формі ідентифікаційної картки

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Кабінет Міністрів України постановою від 03 жовтня 2018р. №795 вніс зміни до порядку оформлення паспорту громадянина України у формі ідентифікаційної картки(ID карти)

Державне підприємство «Документ» та інші визначені законодавством уповноважені суб’єкти Єдиного державного демографічного реєстру здійснюють прийом заяв на оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі ідентифікаційної картки з безконтактним електронним носієм. Видача нового документу здійснювалась особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше, а також у разі обміну паспорта громадянина України у формі книжечки при втраті або викраденні.

На відміну від паспортної книжки, ID – картка є надійно захищеним документом, запобігає спробам підробки та так званої «крадіжки особистості» (Identity theft), використовується для закордонних поїздок, зокрема до Грузії, Туреччини.

Уряд прийняв рішення про можливість громадянам України здійснювати за бажанням обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі ID-картки без обмеження у часі подачі відповідної заяви для проведення такої процедури.

Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» вжили необхідні заходи щодо забезпечення комфортного обслуговування громадян для задоволення їх потреб у такому обміні, у тому числі у разі необхідності із застосуванням мобільних комплексів для виїзного обслуговування осіб за місцем проживання.

Додаткова інформація

Зміни до порядку оформлення паспорту громадянина України у формі ідентифікаційної картки: 4.8/5 - 4 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності