Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

З думкою про людей

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     У Державному підприємстві «Документ» на розширеній робочій нараді за участю Голови Державної міграційної служби України Соколюка М.Ю. підведені підсумки роботи у 2018 році та визначені першочергові завдання на поточний рік.

     На ній підкреслювалось, що завдяки досягненню європейських стандартів обслуговування клієнтів комплексними послугами центрів «Паспортний сервіс», насамперед щодо оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та у формі ID-картки, у минулому році скористались понад 1 мільйон 300 тисяч осіб, що на 53 відсотка більше ніж у попередньому році. Сплачені ними кошти за послуги підприємства та адміністративний збір у сумі понад 710 мільйонів гривень спрямовані до державного і місцевих бюджетів.

     Відзначено загальне задоволення іноземців та осіб без громадянства започаткованим підприємством з вересня 2018 року надання їм сервісних послуг та рівнем обслуговування.

     Окрема увага була приділена питанням адміністрування ДП «Документ» інформаційно-телекомунікаційної системи – Єдиного державного демографічного реєстру та визначені заходи щодо подальшого вдосконалення цієї роботи.

     Для забезпечення максимального комфортного обслуговування людей затверджені Пріоритетні дії підприємства на 2019 рік, насамперед розширення географії центрів «Паспортний сервіс» та їх модернізації, збільшення переліку сервісних послуг, у тому числі щодо надання послуг у сфері електронного цифрового підпису, подальшої автоматизації процедур і процесів обслуговування клієнтів, застосування системи управління мобільними програмно-технічними комплексами для задоволення зростаючого попиту на виїзне обслуговування щодо оформлення за місцем замовлення паспортних біометричних документів, оперативного внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру відносно персональних даних іноземців та осіб без громадянства для своєчасного оформлення їм посвідок на постійне та тимчасове проживання в Україні.

Додаткова інформація

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності