Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Семінар-нарада ДП «Документ»

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

З метою розвитку і вдосконалення організаційних принципів роботи державного підприємства «Документ» у 2020 році, забезпечення дієвого виконання його статутних завдань у Івано-Франківській області відбулася виїзна семінар-нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів підприємства та керівники всіх центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

На ній проаналізували результати роботи підприємства у минулому році, визначили перспективи напрацювань нових сучасних послуг та діджиталізаційних сервісів, реалізації програми «Держава в смартфоні», насамперед запровадження довірчої послуги щодо отримання замовником кваліфікованого електронного підпису, використання електронного паспорта та цифрових послуг у смартфоні.

Керівництво ДП «Документ» визначило роль та місце підприємства в  реалізації в межах своєї компетенції «Пріоритетних напрямків роботи ДМС на 2020 рік» та «Плану роботи ДМС на 2020 рік», затверджених міністром внутрішніх справ України. Зосереджено увагу на необхідність модернізації підприємством спеціального програмного забезпечення «Реєстр територіальної громади»,  завершення переводу в електронний формат понад 100 млн одиниць паперових документів  міграційної служби щодо видачі паспортів, започаткування відцифрування паперових обліків з питань громадянства і роботи з іноземцями та особами без громадянства, а  також створення електронних баз цих документів.

Проведено практичні навчання з учасниками семінару з питань, визначених у порядку денному, а також щодо організації перспективної роботи з видачі громадянам довідок про електронну реєстрацію місця проживання, оформлення за обліками міграційної служби електронних підтверджень реєстрації громадянства України, витягів інформації з Єдиного державного демографічного реєстру за зверненням суб’єкту персональних даних.

Семінар-нарада завершилась зйомкою іміджевого ролика про підприємство і його прагнення підняти рівень сервісу, що надається у «Паспортних сервісах» до нових висот.

Додаткова інформація

Семінар-нарада ДП «Документ»: 3.2/5 - 6 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності