Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС – НАЙБЕЗПЕЧНІШЕ ОФОРМЛЕННЯ!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Світом шириться коронавірус. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила пандемію. Країни Європи вводять попереджувальні та обмежувальні заходи. На тлі цих тривожних новин Кабінетом міністрів України прийнято рішення про низку заходів по запобіганню поширення коронавірусної інфекції COVID -19 та введено карантин на всі території нашої країни. Попри те, що не рекомендується бувати у місцях скупчення людей, час від часу виникає потреба у відвідуванні державних установ, лікарень, торгівельних центрів та інших закладів.
Що робити, якщо громадянину незважаючи на рекомендації урядовців та медиків, все ж потрібно дістати певні послуги, приміром, оформити закордонний біометричний паспорт або ID-картку?

Державне підприємство «Документ» максимально відповідально поставилося до питання безпеки при оформленні цих документів. В усіх Центрах обслуговування громадян всеукраїнської мережі «Паспортний сервіс» вжиті протиепідемічні заходи. А саме: протягом дня проводиться вологе прибирання приміщень з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, регулярне провітрювання фронт і бек офісів, обробка спеціальним розчином пристроїв для зняття відбитків пальців перед їх використанням, обробка рук як працівника, так і клієнта. У нічний період часу на варті санітарного захисту центрів працюють спеціальні установки для озонування та кварцювання, які на сьогоднішній день є найпотужнішими засобами дезінфекції, а при правильній експлуатації – безпечні для організму людини. Крім того, Паспортні сервіси просторі та оснащені потужними вентиляціями з фільтрами, що разом з частим провітрюванням забезпечують безперебійну подачу свіжого повітря.

Увесь персонал ретельно готується до виконання службових обов’язків та підтримує стерильність робочого місця протягом прийому відвідувачів. Перед тим, як приступити до роботи – кожному співробітнику Центру вимірюють температуру тіла. У разі, якщо хтось із персоналу раптово відчуває хоча б найменший дискомфорт самопочуття або вже хворий – він йде на карантин чи лікарняний до повного одужання. Отже, відтепер оформлення документів у мережі обслуговування «Паспортний сервіс» - максимально безпечне.

Для тих, хто все ж побоюється покидати свої оселі «Паспортний сервіс» пропонує виїзне обслуговування та мобільну видачу вже готових документів. Усі автомобілі та екіпаж підтримуються у максимальній стерильності. Для замовлення послуги достатньо зателефонувати або скористатися он-лайн формою на сайті підприємства і спеціально обладнане авто приїде до вас.
«Паспортний сервіс» - найбезпечніше оформлення документів кожному!

Додаткова інформація

ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС – НАЙБЕЗПЕЧНІШЕ ОФОРМЛЕННЯ!: 4.0/5 - 3 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності