Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЕМ И ВЫДАЧА ДОКУМЕНТОВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СБ:Выходной
ВС:Выходной
  • Головна

Ще один крок назустріч людям

Оцените материал
(0 голосов)

ДП «Документ», як уповноважений суб’єкт Єдиного державного демографічного реєстру, забезпечує прийом від осіб документів для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і паспорта громадянина України у вигляді ID картки, а також надає в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» додаткові послуги міграційного характеру: проставлення апостилю, оформлення страхового продукту, здійснення офіційного перекладу, отримання довідки про наявність чи відсутність судимості інше.

Загальне задоволення людей відносно отримання в одному місці комплексних сервісних послуг сприяло прийняттю рішення щодо подальшого задоволення їх потреб.

У найбільшому в Україні центрі «Паспортний сервіс» (м. Київ, пл. Перемоги, 3, ТРЦ «Україна») проводиться пілотний проект у сфері обміну та видачі посвідчення водія. За волевиявленням громадянина працівники підприємства, які законодавчо уповноважені здійснювати ідентифікацію особи та верифікацію документів, можуть надати йому інформаційно – консультаційні послуги, здійснити експертно – фаховий аналіз поданих документів, забезпечити їх перевірку на відповідність вимогам законодавства, при потребі їх відскануванти, підготувати матеріали для виконання його письмового запиту.

За результатами пілотного проекту передбачається подальші кроки щодо розширення географії надання таких послуг в центрах «Паспортний сервіс».

Дополнительная информация

Gorodok galary